O nás - Penzión Kolkáreň Stará Ľubovňa

BOOKING

O nás

Ubytujte sa V samotnom srdci mesta len pár krokov od historického centra. Obklopený Inpozantými historickými budovami. Budete sa cítiť ako doma – to je pravý význam nášho motta. Penzión Kolkáreň vyčnieva z rady – je štýlový a jedinečný. Úplne nové izby sú zariadené v modernom, sviežom duchu a súčasne sú inšpirované nadčasovým dizajnom. 

Kuchyňa

Naša ponuka je široká a pestrá, zahŕňajúca šťavnaté burgre plné výrazných chuti, steakov, ktoré sú dokonale pripravené, krémových cestovín, ktoré v sebe skrývajú tajomstvo talianskej tradície, šalátov plných čerstvých prísad a pizze, ktoré sú vláčne a chrumkavé.
Aj takto vyzerá naša ponuka!

Jedálny lístok

Bar

Nech už preferujete osviežujúce mixy plné exotických ovocných prvkov, silné a ťažšie kombinácie alebo jemné nápoje s delikátnymi tónmi bylín, naši barmani vedia, ako uspokojiť každý vkus a predstavu o dokonalom nápoji.

Bowling

Vitajte na našich bowlingových dráhach, kde sa stretáva zábava, súťaživosť a nezabudnuteľné spoločenské zážitky! Naše moderné a udržiavané dráhy sú miestom, kde sa stretávajú rodiny, priatelia a všetci, ktorí hľadajú športovú zábavu s dávkou adrenalínu.

Biliard

Príďte si zahrať, trénovať alebo len relaxovať s priateľmi a rodinou. U nás je biliard viac ako len hra – je to spôsob, ako stráviť kvalitný čas v príjemnej atmosfére.